Oyun

Rainbow Six Quarantine resmi olarak Extraction olarak yeniden adlandırıldı,

Sonunda yaklaşmakta olan Ubisoft Forward etkinliği sırasında kooperatif Rainbow Six Siege spinoff’una tam bir göz atacağız.

Rainbow Six Quarantine , 2019’da bir video oyunu için oldukça güvenli, geleneksel bir oyundu, ta ki gerçek bir pandemi dünyayı sarana ve aniden her şey erken planlama oturumlarında olduğundan çok daha az havalı görünene kadar. Bu yılın başlarında Ubisoft, yeni bir oyunun uygun olabileceğini kabul etti , ancak daha sonra Rainbow Six Parasite olarak yeniden vaftiz edileceğine dair bir raporu reddetti . (Yine de böyle demeye devam ettik çünkü buna bir şey demek zorunda kaldık, değil mi?)

Bugün nihayet yeni bir tanıtıcı resmi yaptı: Rainbow Six Quarantine, Rainbow Six Extraction olarak adlandırılacak.

Yaratıcı yönetmen Patrick Methé videoda “Her zaman gelişen bir uzaylı tehdidiyle karşı karşıya kalacaksınız” diyor. “Üstesinden gelinecek çok sayıda farklı zorluk olacak. Ancak her zaman aklınızda tek bir hedef olacak: Kimsenin geride kalmamasını sağlamak. Ne zaman ileri atılacağına veya ne zaman çekileceğine karar vermek size ve ekibinize bağlı olacak. Yakında keşfedeceğiniz gibi, Extraction gerçekten oyunun adıdır.”

 

Orada zekice bir kelime oyunu var, ancak Rainbow Six Extraction’ın tam açıklaması 12 Haziran’da 12.00 PT / 3pm ET’de başlayacak olan Ubisoft Forward çevrimiçi etkinliğinde yer alacağından, kelimenin tam anlamıyla bir bükülme var. Rakip atıcılardan daha fazla yol kat edin, ayrıca R6Extraksiyon’da takip edebileceğiniz özel bir Twitter hesabı da var .

Ekstraksiyondan ne bekleyeceğimiz konusunda zaten oldukça iyi bir fikrimiz var. Mart ve Nisan aylarındaki sızıntılar , Rainbow Six operatörlerinin ekiplerinin, arkeler olarak bilinen bir uzaylı tehdidi hakkında bilgi toplarken, hava kilitleri tarafından parçalanan Left 4 Dead benzeri bir dizi alt görevde ilerleyeceğini ortaya koydu. Her yeni alan öncekinden daha zorlu (ve muhtemelen daha ödüllendirici) olacak ve ne zaman devam edileceği ve ne zaman kurtarılacağı konusunda giderek daha zor çağrılara yol açacaktır. Ayrıca, bu noktada nasıl çalışacağı net olmasa da, çıkarmayı kaçıran oyuncuların kurtarılması da mümkün görünüyor. Sanırım Ubisoft Forward açıklaması bunun için var!

E3, Summer Game Fest, PC Gaming Show’un geri dönüşü ve daha fazlasını içeren bu çok yoğun Haziran ayı boyunca gerçekleşen her şeyin tam özeti için gözünüz E3 2021 programımızın tamamına bakın .

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege minimum sistem gereksinimleri şunlardır:

 • İşletim Sistemi: Windows 7, 8.1, 10 64 bit.
 • İşlemci: İntel core i3 560 3.3 GHz veya AMD Phenom II X4 945 3.0 GHz.
 • RAM: 6 GB.
 • Ekran Kartı: Nvia GeForce GTX 460 veya AMD Radeon HD 5870.
 • DirectX: 11.
 • VRAM: 1 GB.
 • HDD: 30 GB.

Rainbow Sistem Gereksinimi (Önerilen)

 • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64 bit zorunlu)
 • İşlemci: Intel Core i5-2500K @ 3.3 GHz ya da daha iyisi AMD FX-8120 @ 3.1 Ghz or better
 • Bellek: 8GB
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 670 (ya da GTX760 / GTX960) ya da AMD Radeon HD 7970 (ya da R9 280x [2GB VRAM] / R9 380 / Fury X)
 • HDD: 71 GB

Rainbow için bilgisayar toplamak istiyorsanız bu yazıya tıklayarak Pc toplama rehberimize gidebilrsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı